Stále nedostižné - lité betonové podlahy

Pevný a stálý materiál, takový je beton. Stály na něm už některé starověké stavby, dnes je jedním z nejpoužívanějších materiálů. Lité betonové podlahy neztrácí svoji funkčnost ani v průběhu desetiletí. Mají vysokou akumulaci tepla, nedeformují se a pořídíte je za příznivé ceny. Jedině u nás, ve Stavební HP v Kolíně!

Lité betonové podlahy - pevná odolnost | Stavební HP

Pevná jako skála

lité betonové podlahy- bez deformací | Stavební HP

Bez deformací

 lité betonové podlahy - levná cena | Stavební HP

Cenově velmi příznivá

Odolný a praktický, navíc se snadnou údržbou

Překvapí Vás, jak snadno se zabydlí do interiéru u Vás. Kvalitní betonové vymývané povrchy využívají špičkové moderní technologie provádění pohledových konstrukcí a mohou pokrýt veškeré plochy ve vaší novostavbě. Hodí se rovněž na chodníky, příjezdové cesty do garáže či jiné venkovní plochy. Tento betonový potěr je vysoce odolný a prakticky bezúdržbový.

Správný postup pro teplo domova: Granisolový podklad + izolační vrstvy

V interiéru je Granisol betonová vrstva vhodnou základní vrstvou, na kterou můžete pokládat Vámi vybrané další vrstvy podlahy – může to být tepelná nebo zvuková izolace či hydroizolace. Směs Granisol je skvělým podkladem pro podlahové vytápění. HP Stavební z Kolína Vám nabízí své dlouholeté zkušenosti pro realizaci Vaší nové lité betonové podlahy včetně dilatace.

Ideální volba pro funkcionalisticky laděné domy

I lité betonové podlahy mohou být dekorativní. Jejich neotřelý a jednoduchý vzhled se dobře hodí do minimalisticky a funkčně laděných domácností. Bytoví architekti si s nimi dobře tykají – lité betonové podlahy se dají kombinovat s různými kreativními nápady a můžete na nich vykouzlit krásný a stylový domov.

Doba zrání betonu? Necelý měsíc

Srovnání s litými anhydritovými podlahami je pokládka betonu časově stejná. Doba zrání je průměrně 28 dní. Cena za m2 je ale nižší a lité betonové podlahy nabízí i tepelně-izolační vlastnosti - betonové hmoty mají vysokou akumulaci tepla a setrvačnost udržení tepla.

Praktické rady

Pro pokládku podlahy doporučujeme využít vysokotlaké stříkací zařízení. Dbejte na správnou dilataci kolem stěn a dveří. Zamezíte tím vzniku nežádoucích trhlin.

Čerpání betonu může být problém – doporučujeme proto náš pronájem praktických pístových čerpadel!