Lité anhydritové podlahy - Perfektní podlaha ze dne na den

Dříve byly doménou průmyslových a komerčních objektů, teď je pro jejich vlastnosti objevují i české domácnosti. Lité anhydritové podlahy bodují - jsou hladké, netvoří se v nich trhliny ani se nijak jinak nedeformují. Navíc, jejich položení není žádná fyzicky namáhavá práce na dny či dokonce týdny. Litá podlaha se aplikuje v tekutém stavu. Snadno se vyrovná, rychle ztvrdne a do 24 hodin je nová podlaha na světě.

Lité anhydritové podlahy - rychlá pokládka | Stavební HP

Velmi rychlá pokládka

lité anhydritové podlaha - odlonost | Stavební HP

Rovná a odolná

lité anhydritové podlahy - levná cena | Stavební HP

Za skvělou cenu

Pokládka bez prachu a bez deformací

Samonivelační anhydritový potěr Anhylevel určený pro pokládku podlahy do interiérů je vlastně litou směsí na bázi síranu vápenatého. Jeho rychlé schnutí probíhá bez vzniku nežádoucích emisí, jako je například prach. Nedeformuje se do miskovitého tvaru, má samonivelační schopnost. AnhyLevel se dá aplikovat už od tloušťky 30 mm.

Výborná tepelná a zvuková izolace i hydroizolace

Máte v domácnosti zimomřivce? Anhydrit zvyšuje možnost regulace teploty a tím zlepšuje efektivitu podlahového topení , ať už zvolíte plovoucí, vinylové nebo pvc podlahy. Má až o 20% vyšší tepelnou vodivost ve srovnání s betonem. S litou anhydritovou podlahou tak dosáhnete kvalitního zateplení domu.

To pravé do interiéru

Je jedno, jestli potřebujete novou podlahu do kuchyně, do koupelny, nebo snad do průmyslového objektu. Syntetický a termický AnhyLevel obstojí v každém prostředí. Anhydritové hmoty pokryjí jakoukoli plochu během několika minut – jsou totiž tekuté, ovšem do 24 hodin ztvrdnou jako kámen. Minimální doporučená výška jsou 3 cm. V případě potřeby se dá použít i samonivelační stěrka.

Stavební HP pro Vás vše zařídí

Stavte se do Kolína! Správné řešení pro Vaši stavbu domu nabízí firma Stavební HP. Lité anhydritové podlahy nabízíme za příjemnou cenu. Nabízíme také lité betonové podlahy a čerpání betonu na stavbách.

Místnost je připravena pro aplikaci

Místnost je připravena pro aplikaci

Naši pracovníci realizují anhydritovou podlahu

Naši pracovníci realizují anhydritovou podlahu

Anhydrit je již téměř po celé ploše podlahy

Anhydrit je již téměř po celé ploše podlahy

Hotovo - nyní bude anhydritová podlaha zrát

Hotovo - nyní bude anhydritová podlaha zrát